augusztus 30 2017

Neked is csillog a szemed a reklámok láttán? Minden nap világmegváltó gondolatokkal ébredsz? Nálunk nem fogsz kilógni a sorból. Olyan fiatalokat keresünk, akik izgalmas feladatokban akarják kiélni kreativitásukat, akik egyről rögtön a háromra akarnak jutni, és amellett, hogy büszkén tekintenek munkáikra, mindig azon törik a fejüket, hogyan lehetnének még önmaguknál is jobbak.

Ha magadra ismertél, csatlakozz szegedi csapatunkhoz és írjunk együtt sikertörténetet!

Feladatok

  • Rendezvények / Kitelepülések koncepciójának megalkotása
  • Megrendelések nyomon követése
  • Rendezvények operatív felügyelete
  • Ügyfélkapcsolati feladatok ellátása
  • Riportok és prezentációk készítése

Elvárások

  • Facebook, Instagram napi szintű használata, trendek naprakész ismerete
  • Rendezvényszervezésben, események szervezésében szerzett tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Rugalmas, proaktív hozzáállás
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Office csomag magabiztos ismerete (különösen Word, Excel és Powerpoint)
  • Minimum 20 órás munkavégzés

Előny

  • Szakmai tapasztalat tartalom előállításban, vagy online fókuszú kampányok koordinálásában
  • Ügynökségi, vagy médiában szerzett tapasztalat
  • Saját gépjármű és B kategóriás jogosítvány
  • Account manager pozícióban szerzett tapasztalat
  • Photoshop felhasználói szintű ismerete
  • Fotózási tapasztalat

Amit kínálunk

  • Változatos feladatok, hosszú távú karrierlehetőség egy dinamikusan fejlődő ágazatban
  • Fiatalos, támogató környezet, inspiráló közeg
  • Széles ügyfélportfólió
  • Fejlődési lehetőség
  • Rugalmas munkabeosztás

Munkavégzés helye: Szeged

Ha felkeltettük érdeklődésed, küldd el önéletrajzodat és motivációs leveledet a hello@fourcreation.hu email címre 2017. 09. 07-ig!