fbpx

június 11

Legyél Te a kampányaink PPC lába!

Amikor a kampánytervezés média részéhez érünk, az esetek 90%-ban a PPC is felkerül arra a bizonyos whiteboard táblára. Ezek tervezését és kezelését eddig az account kollégák látták el, de a megszaporodott feladatok miatt egy erre a területre specializálódott szakértőt keresünk. A pozíció egyelőre nem tesz ki heti 40 órát, de az új munkatárssal hosszú távon tervezünk.

Jelentkezz hozzánk, ha magabiztosan forgatod a Facebook Ads felületét, mindig meg akarod érteni a mérőszámok alakulásának okait és elsőként ugrasz, hogy kipróbáld az új megoldásokat. Olyan ember jelentkezését várjuk, aki naprakész tudással tudja támogatni a médiatervezés folyamatát, így minden kampánynál biztosak lehetünk benne, hogy a lehető legjobb megoldást választottuk.

Az ügyfeleink között találsz helyi KKV-t, országos piacra dolgozó webáruházat és az ország egyik legnagyobb egyetemét is (vajon melyiket?). A munkád során az ügyfeleket képviselő account managerekkel, szövegírókkal és grafikusokkal kell együtt dolgoznod.

A pozícióra jelentkezhetsz akkor is, ha van emellett sulid vagy főállásod, esetleg szabadúszóként más projekteket is vállalsz.

Ismerd meg mit csinálunk: www.fourcreation.hu/ugynoksegi_bemutatkozo.pdf

Feladatok

  • PPC-s szemléletmód képviselete a kampánytervezések során
  • kampánytervezés
  • fiókok napi szintű felügyelete és optimalizálása
  • rendszeres reportok elkészítése

Elvárások

  • legalább 1 év PPC tapasztalat
  • Facebook Business és Ads Manager, valamint Google Analytics felületek naprakész ismerete
  • önálló munkavégzés
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

Előny

  • Google Ads tapasztalat
  • Google Data Studio tapasztalat
  • angol nyelvismeret
  • Microsoft Excel és Google Sheets haladó ismerete
  • Facebook Blueprint és Google Ads certificate
  • reklámos érdeklődési kör

Amit kínálunk

  • fiatalos, inspiráló közeg
  • széles ügyfélportfólió
  • rugalmas munkabeosztás
  • támogató környezet az új megoldások bevezetésére

Munkavégzés helye: szegedi telephelyű cég, de a munkavégzés nem helyhez kötött

Ha felkeltettük érdeklődésed, küldd el önéletrajzodat vagy LinkedIn profilod, megjelölve, hogy mely platformokon és iparágakban van tapasztalatod a hello@fourcreation.hu email címre 2020. 06. 21-ig!