fbpx

Jelentkezz hozzánk IT projektmenedzser pozícióba!

január 16

Építsd projektmenedzserként egy reklámügynökség IT lábát!

Az ügyfeleink üzleti céljai eléréséhez gyakran kell nyúlnunk informatikai megoldásokhoz, ehhez projektalapon IT projektmenedzsert keresünk. A pozícióra jelentkezhetsz akkor is, ha van emellett főállásod, vagy szabadúszóként más projekteket is vállalsz. Az eseti megbeszéléseket leszámítva a munkavégzés nem helyhez kötött, de ha szeretnél, örömmel látunk szegedi irodánkban, akár folyamatos jelleggel is. A megbízásaink változatosak mind típusukban, mind komplexitásukban, az aktuálisan felmerülő projektekről mindig előre tájékoztatunk, a naprakész specifikációkkal együtt – az egyik projekthez csak egy statikus weboldalra, a másikhoz viszont egy mobil appra van szükségünk. Nem olyat keresünk, aki mindenhez ért, hanem olyat, aki fel tudja mérni a problémát, tudja kihez forduljon és koordinálni tudja a megvalósítást a szabadúszókkal vagy alvállalkozókkal.

Ismerd meg mit csinálunk: www.fourcreation.hu/ugynoksegi_bemutatkozo.pdf

Feladatok

  • IT-s szemléletmód képviselete egy nem IT-s csapatban
  • Üzleti követelmények megértése, majd lefordítása a tervezés és fejlesztés nyelvére
  • A koncepcióhoz megfelelő technológiák kiválasztása, valamint csapat összeállítása
  • Párhuzamosan akár több projekt teljes körű menedzselése, ahol a projekt kezdeti fázisától a végső leadásig irányítod a csapatot és gondoskodsz a termék megfelelő minőségi és határidőbeli elvárásainak megvalósulásáról
  • Projektterv (kiemelten erőforrásterv) készítése, a projekt nyomonkövetése, reportok készítése a projektek aktuális állásáról
  • Project scope felügyelete
  • Kapcsolattartás a reklámos munkatársakkal és az ügyféllel
  • Szabadúszók és alvállalkozók munkájának koordinációja, felügyelete

Elvárások

  • Legalább 1-2 év szakmai tapasztalat fejlesztői és/vagy projektvezetői területen (elsősorban applikáció fejlesztés vagy weboldal készítés területén)
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

Előny

  • Tapasztalat agilis fejlesztési módszertanokban
  • Tapasztalat CMS, webshop vagy okostelefon alkalmazások fejlesztésében és vezetésében
  • Üzleti és/vagy reklámos érdeklődés

Amit kínálunk

  • Fiatalos, támogató környezet, inspiráló közeg
  • Széles ügyfélportfólió
  • Fejlődési lehetőség
  • Rugalmas munkabeosztás
  • Reklámos szemléletmód megismerése

Munkavégzés helye: Szegedi telephelyű cég, de a munkavégzés nem helyhez kötött

Ha felkeltettük érdeklődésed, küldd el önéletrajzodat vagy LinkedIn profilod, megjelölve, hogy mely területeken/nyelveken/iparágakban van tapasztalatod, a hello@fourcreation.hu email címre 2020. 01. 31-ig!