fbpx

június 18

A pozíciót betöltő személy munkaidejének jelentős részét (értékesítés támogatását szolgáló) adatok gyűjtése és rendszerezése teszi ki, ezáltal olyan személyt keresünk, akit magasfokú monotonitástűrés és pontos, precíz munkavégzés jellemez. A munkakör betöltője emellett a hétköznapi működés feltételeinek támogatását is ellátja, árajánlatokat kér, irodai eszközök rendelését koordinálja és adminisztrációs feladatokat lát el.

Feladatok

  • értékesítést támogató adatok gyűjtése, rögzítése, rendszerezése és naprakészen tartása
  • általános adminisztrációs feladatok ellátása
  • indirekt beszerzési feladatok: beszállítók felkutatása, egyeztetés velük, árajánlatok bekérése
  • megrendelések rögzítése, nyomonkövetése

Elvárások

  • legalább középfokú végzettség
  • önálló, precíz munkavégzés
  • Microsoft Word, Excel felhasználói szintű ismerete
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

Előny

  • felsőfokú végzettség
  • hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • Microsoft PowerPoint és Google Spreadsheet
  • angol vagy német nyelv legalább társalgási szintű ismerete

Amit kínálunk

  • fiatalos, támogató környezet, inspiráló közeg
  • rugalmas munkaidőbeosztás
  • fejlődési lehetőség
  • hosszútávú, stabil munkalehetőség

Munkavégzés helye: Szeged, belváros

Ha felkeltettük érdeklődésed, küldd el önéletrajzodat vagy LinkedIn profilod a fizetési igényed megjelölése mellett a hello@fourcreation.hu email címre 2020.07.31-ig!